Akumuruniiduk Bosch ROTAK18V2-38 – 2×4,0 Ah aku ja laadijaga
Saadavus: Laos
Kaks 18V akut tagavad 36 V võimsuse ja pikema tööaja.
Harjadeta mootor tagab suure jõudluse ja pikema kasutusea.
Magnetiga kinnitatud deflektorikaitse murukoti ühe käega tühjendamiseks.
Kokkuklapitav käepide ja vertikaalne hoiustamine ruumisäästlikkuse tagamiseks.
Kuueastmeline, tsentraalne lõikekõrguse reguleerimine (30–75 mm).
Syneoni tehnoloogia tagab optimaalse tööaja ja tööriista pikaealisuse.
POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 aku, 10+ kaubamärki, 150+ toodet.
Aku pinge ja maht: 2 x 18V / 4.0 Ah
Soovituslik pindala: 500 m2
Lõikelaius: 38 cm
Lõikesüsteem: Sirp-lõiketera lehekogumis servadega
Murukamm: Jah
Kogumismahuti maht: 40 l
Lõikekõrgus: 30-75 mm
Niitmiskõrguse reguleerimine: 6 astet, tsentraalne
Integreeritud kandekäepide: Jah
Laetuse astme näit: Jah
Soovitatav aku >= 4,0 Ah
Mõõdud: 1430 x 440 x 1060 mm
Kaal 15,8 kg
Võimas muru lõikamise ja kogumise süsteem hoiab suured muruplatsid pügatud ja puhastena
Akumuruniiduk ROTAK18V2-38 on loodud spetsiaalselt keskmise suurusega ja suuremate muruplatside haldamiseks. See akuniiduk ühendab harjadeta mootori Syneoni tehnoloogiaga, tagades optimaalse võimsuse ja tööaja. Kaks 18 V akut pakuvad 36 V süsteemi jõudlust, tänu millele sobib see ideaalselt keerukamate muruplatside niitmiseks. Magnetiga kinnitatud deflektorikaitse võimaldab murukotti hõlpsalt ühe käega eemaldada ja tühjendada. Kuueastmeline tsentraalne lõikekõrguse seadistus võimaldab teil muru viimistlust vastavalt oma soovile kohandada (30–75 mm). Kokkuklapitav käepide ja vertikaalne hoiustamisvõimalus muudavad niiduki hilisema hoiustamise lihtsaks ja ruumisäästlikuks.
Näita rohkem
Saadaval ka ilma akude ja laadijata versioon neile, kel juba akud ja laadija kodus olemas.
Soovi korral saate ka juurde osta mahukamad 6Ah akud: Bosch aku PBA 18V 6.0 Ah Power For All